FORUM OTS ZAMBERIA

Witaj Na Forum OTS Zamberia


#1 2014-01-16 16:13:34

dejman

Moderator

Zarejestrowany: 2014-01-13
Posty: 7
Punktów :   

Podanie Alonso

Sie sie siema ! =)

Nick : Alonso
Imię : Dejman
Wiek : 19 lat
staż w tibi : ponad 9 lat
staż na ots'ach : 7 lat
Coś o sobie : ... Coś o sobie hmm. Jestem szarą postacią urodzoną w Argentynie, mieszkającą w Polsce, chodzącą do szkoły katolickiej, która dzięki uczniom nie wygląda jak nazwa wskazuje. Interesuje mnie motoryzacja, która rozpoczęła się właściwie od kiedy dostałem mój pierwszy własny skuterek - teraz bardziej interesuje mnie co jest pod maską auta aniżeli pod siedzeniem skuterka. Uwielbiam rysować, choć nie jestem jakimś tam Super hiper turbo Da Vinci vol.2. Okres wakacyjny staram się spędzać w gronie znajomych i pracując by odciążyć rodziców =) okres zimowy - łyżwy, jedyne co kocham kiedy jest zimna. Jestem w klasie maturalnej a po liceum chcę iść do szkoły podoficerskiej i wiązać swoją przyszłość z wojskiem.
Ile czasu dziennie poswiacasz na gre.
To zależy od dnia, nie ukrywajmy, że w ostatniej klasie się nie trzeba uczyć. Jeżeli mam możliwość wejścia na komputer to staram się chociaż raz zalogować się na server. Bez nauki przeznaczam zazwyczaj 4-5 h dziennie na grę.
Dlaczego mamy wybrać właśnie ciebie!
Bo lubię placki jak Johny Bravo i wiem, że zorza polarna nie wpływa tak naprawdę na gody pingwinów. A tak poważnie to jestem rzetelną i odpowiedzialną osobą, łatwo nawiązującą kontakt zarówno z 12 latkiem jak i 35 latkiem. Ponadto mój poziom j. angielskiego jest bardzo dobry, przez co z łatwością porozumiewam się z graczami z innych państw.
Czy juz kiedys byles na podobnym stanowisku?
Byłem zarówno hosterem jak i maperem, oraz tutorem swego czasu na rl tibii, także wiem z czym się wiąże taka "posada"

Peace Yo !

Offline

 

#2 2014-01-22 20:27:24

korsarz123

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podanie Alonso

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elothfans.pun.pl www.infern0.pun.pl www.boniuots.pun.pl www.ogt.pun.pl www.fma.pun.pl