FORUM OTS ZAMBERIA

Witaj Na Forum OTS Zamberia


#1 2014-01-17 01:25:57

wujas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 3
Punktów :   

Podanie - Hasz

Nick: Hasz
Imię: Dawid
Wiek: 19 lat
Staż w tibi: : 8
Staż na ots'ach: : 5-6 lat
Coś o sobie:
Nazywam się Dawid, uczę się w Technikum o profilu Informatycznym. Moją pasją są sporty walki oraz sporty siłowe. Pochodzę z Torunia i aktualnie trenuje na siłowni. Dobrze znam język obcy, którym jest j. Angielski. Nie będę się tutaj za dużo rozkminiał bo to nie o to w tym podaniu przecież chodzi.
Ile czasu dziennie poswiacasz na gre:
W dni robocze ok. 3-4 godzinki, a w weekendy 4-7 godzin.
Dlaczego mamy wybrać właśnie ciebie!
Dlaczego? Ponieważ jestem dość miłym człowiekiem z dobrym sercem. Lubię pomagać ludziom bez interesownie ponieważ potem mam z tego ogromną satysfakcje. Jestem również stanowczy, kiedy coś mówię to tak robię.Jestem pomysłowym człowiekiem, organizowałbym również różne eventy. Lubię pracę w grupie co mi się wydaje, jest najważniejsze na takim stanowisku jak Tutor. Na pewno bym nie zawiódł Administracji Zamberii.
Czy juz kiedys byles na podobnym stanowisku?
Tak, kiedyś nawet bawiłem się w stawianie swoich prywatnych serwerów (czyt. Open Tibia Server).
Coś od siebie:
Mógłbym również pomagać w sprawach Webmasteringu, ponieważ o tym mam dość spore pojęcie.

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez wujas (2014-01-17 13:17:15)

Offline

 

#2 2014-01-22 20:26:34

korsarz123

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podanie - Hasz

Gratulacje!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-rws.pun.pl www.fifapowergames.pun.pl www.gryizabawy.pun.pl www.czlapaki.pun.pl www.wayofshinobi.pun.pl