FORUM OTS ZAMBERIA

Witaj Na Forum OTS Zamberia


#1 2014-01-16 19:34:44

kozi546456

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Podanie.

Nick : Szybkonogi Kevin
Imię : Dominik
Wiek : 18
staż w tibi : 6 lat.
staż na ots'ach : 3 lata.
Coś o sobie : Jestem Dominik mieszkam w Toruniu oczywiście w Polsce. Interesuje się grami MMO, jak i również RPG. Również intersuję się piłką nożną,muzyką jak i Motoryzacją. To chyba na tyle.

Ile czasu dziennie poswiacasz na gre. Zależy jak sobie rozplanuje dzień, nieraz 5h nieraz od 6 do 8h.

Dlaczego mamy wybrać właśnie ciebie!
Moim zdaniem, dużo bym zmienił zostając Tutorem na Zamberii. Jestem uczciwy jak i pomocniczy, Grałem na tym OTS'IE przed restem wcharów.Bardzo dobrze znam język Angielski jak i Niemiecki więc dogadywanie się z zagranicznymi graczami nie jest dla mnie większym problemem.
Znam wiele ciekawych niespodzianek na tym Ots'sie. Jeżeli jakikolwiek gracz by poprosił o pomoc na pewno bym nie odmówił. Będe pomagał w miarę możliwości,kiedy tylko będe mógł, będe pomagał

Czy juz kiedys byles na podobnym stanowisku?
Tak, miałem pare swoich OTS'ów raczej ,, Nie wypały " grało ok. 50-120 osób. Miałem Tutora, Senior Tutora jak i Gm'a na wielu róznych OTS'ach. Moim zdaniem powinniście/powinieneś wybrać właśnie mnie, ponieważ mam ,, duże " doświadczenie. Pozdrawiam .

Ostatnio edytowany przez kozi546456 (2014-01-16 21:57:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zryteberety.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl